אנחנו חיים בעולם שיווקי. עולם בו המדיה מוצפת בפרסומות, מסרים, הצעות וגימיקים. כל אחד רוצה לראות ולהיראות ולהפיץ את המסר שלו בצורה הרחבה ביותר, להגיע לכמה שיותר אנשים הכי מהר שאפשר ובמינימום עלויות.
כשכבר חשבנו שראינו הכל ומיצינו את כל האפשרויות, מצליחים אנשי השיווק והפרסום להפתיע ולחדש והנה שוב גדל טווח הפרסום והגיע עד לאריזות ממותגות.

מה הן אריזות ממותגות

כל אחד מאתנו ראה ולקח הביתה בשלב כזה או אחר אריזות ממותגות, גם אם לא באמת שמנו לב לכך או הקדשנו לזה מחשבה. אם לקחנו טייק אווי ממסעדה, קנינו בחנות של מותג מוכר או אפילו חזרנו עם מזכרת מאירוע – לקחנו אתנו את הפרסומת הסמויה והחכמה הזו עד הבית.
משקיות נייר ועד קופסאות פח, אריזות ממותגות מגיעות במגוון סגנונות, חומרי גלם, צבעים וגדלים.
הדפסים, טקסטים ואיורים – כולם מתעוררים לחיים בשלל סגנונות על שטח פרסום בלתי מוגבל ואינסופי שמגיע הכי קרוב שאפשר ללקוחות הפוטנציאליים.

היתרונות של אריזות ממותגות

האפשרות להכניס את שם בית העסק, הלוגו שלו או הסיפור שמאחוריו לכל מקום הופכת את השימוש באריזות ממותגות לצרכי שיווק ופרסום ליעיל, חכם ונוח, שלא לדבר על זול יותר מפתרונות שיווק אחרים כמו פרסום בתקשורת או בשלטי חוצות. העובדה שגודל וצורת שטח הפרסום לא מוגבלים וניתן להתאימם לצרכי העסק ולמה שרוצים לשדר לקהל היעד מאפשרת לעסקים למקסם את המסר שלהם ביעילות וליהנות מיד חופשית ואפשרויות בלתי מוגבלות.

למי זה מתאים

אם אתם תוהים אם אריזות ממותגות מתאימות ויכולות להועיל גם לעסק שלכם, התשובה היא פשוטה – כן. אריזות ממותגות מתאימות לכל סוג של עסק ולכל תחום וניתן לשלב אותם בכל שלבי האריזה של המוצר אותו אתם מוכרים. שלבו את המיתוג באריזות הנייר העוטפות את האוכל, בקופסאות המכילות את המתנה, בשקית אותה אתם מגישים ללקוח. תנו לדמיון להשתגע ונצלו את ההזדמנות להגיד כל מה שבא לכם להגיד. אם אתם לא בטוחים – היעזרו באיש שיווק מקצועי שיוכל למצוא עבורכם את המסר המושלם והקולע לאריזות שלכם.

אנו במעטפת אישית מתמחים ביצור מגוון רב של אריזות ממותגות וקשובים לצרכי הלקוח עד לשביעות רצונו.