בין אם אתם יצרנים ותיקים, ובין אם אתם יזמים צעירים, המלאים תשוקה ורעיונות לגבי המוצר אותו חלמתם לייצר, וודאי השקעתם אין ספור שעות בלמידה, חקירה, ניסוי וטעיה, עד שהגעתם לתוצאה הרצויה, וגם אז לא חדלתם מן השאיפה לשפר, לדייק ולהשתכלל כל הזמן.

אחרי שהשקעתם את כל זמנכם, מרצכם וכספכם בפיתוח מוצר שאתם גאים בו, הגיע הזמן להשקיע מחשבה נוספת בפתרונות אריזה.  פתרונות אריזה כיום הן חלק אינטגרלי מהמוצר, במיוחד כשמדובר על מוצרי צריכה למגזר הפרטי כגון, מוצרי מזון ומשקאות ייחודיים: מני מאפים, שוקולדים, ליקרים ויינות בוטיק, שמנים וכו', קוסמטיקה, מוצרי טקסטיל, חומרי דפוס ועוד.

אילו פונקציות צריכים למלא פתרונות אריזה איכותיים?

הגנה – אריזה מקרטון איכותי, צריכה להגן על המוצר כשהוא עוזב את מקומו הבטוח על המדף בחנות ויוצא בדרכו לבית הלקוח. האריזה מגנה על המוצר מנזקי מזג אוויר, טלטלות, שריטות, מכות וכו'. 

נשיאה – מלבד שקיות נייר למיניהן, קיימות גם אריזות המספקות פתרון לנשיאת המוצר עם רכישתו. חלקן מתוכננות עם ידיות נשיאה במבנה האריזה, ובחלקן קיים שרוך. כך או כך, חשוב שהאריזה תהיה חזקה, עמידה ונוחה לנשיאה ככל האפשר.

נראות – כבר ידוע לכל, כי צרכנים קונים עם העיניים. אריזה היא השער למוצר. היא צריכה להיראות איכותית, יפה, מעוצבת בהתאם למוצר, ולמשוך את תשומת לבו ועינו של הלקוח. 

שיווק ופרסום – אריזות ממותגות משמשות כיום כגורם חיוני במערך השיווקי. ניצול שטח האריזה להטבעת שם העסק, הלוגו, המותג וכל מידע פרסומי אחר, היא דרך חכמה, יעילה וזולה לשווק את המוצר, ולהגיע לאין ספור לקוחות פוטנציאלים חדשים.

הביטוי "פתרונות אריזה", מלמד על המהות לשמה הוקמה חברת "מעטפת אישית", שהיא, לתת מענה לצרכים הייחודיים של כל יצרן, או בעל עסק ולספק לו את האריזה הטובה והמתאימה ביותר, עבור המוצר אותו הוא מעוניין לשווק.ב"מעטפת אישית" מספקים פתרונות אריזה מקרטון למגוון רחב של תחומים ושימושים,בגישה פתוחה ויצירתית